قوانین سایت

قوانین ثبت نام و استفاده از امکانات سایت chindi.ir
chindi.ir مفتخر است تا خدمات خود را به شهروندان ایرانی ارائه نماید. به لحاظ حفظ انسجام کاربری سايت و راحتي کاربران قوانينی وضع شده است که خواهشمندیم پیش از استفاده از سایت آنها را بطور کامل مطالعه فرمایید. اين قوانين به صورت کامل در این بخش منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كنند. لذا لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به بخش "قوانين سايت" در صفحه اصلی مراجعه کنید.
1. این سایت (chindi.ir) تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد .
2. استفاده از نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت كاربر حذف خواهد شد. حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.
3. هنگام سفارش ، ثبت یک شماره معتبر وقابل دسترسی برای کاربران الزامی است.
4. هنگامی که رستوران سفارش غذای شما را دریافت کرد در صورت موجود نبودن غذا مختار است سفارش شما را رد نماید.
5. قيمتي که در زمان قطعي شدن سفارش مشتري در سايت منظور گرديده است معتبر مي باشد.
6. هنگام ثبت هر سفارش، یک رسید آنلاین و یک E-mail حاوی سفارش ثبت شده برای شما فرستاده می شود و چیندی (Chindi.ir) صرفا به عنوان نماینده ی رستوران خدمات خود را ارائه می نماید.
7. برای سفارش هایی که به صورت آنلاین وجه آن پرداخت می شود بعد از ارسال سفارش , اگر از سمت مشتری کنسل گردد مشتری می بایست با سایت چیندی تماس حاصل فرماید و اگر امکان کنسل شدن سفارش ثبت شده توسط چیندی تایید گردد مبلغی که مشتری به صورت آنلاین پرداخت کرده است به صورت اعتبار خرید برای سفارش های بعدی در نظر گرفته می شود .
8. زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده واین امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج از رستوران این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد.
9. افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا 24 ساعت مسترد خواهد شد و یا در صورت درخواست خود کاربر وجه پرداختی همان لحظه به اعتبار شخص در سایت اضافه می گردد.
10. مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
11. تمامی سفارشات اینترنتی غذا در سایت چیندی (Chindi.ir) آرشیو می شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.
12. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.
13. سایت چیندی (Chindi.ir) امکان ایجاد واعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.
14. همه متن ها، طرح های گرافیکی و کد های HTML جز اموال گروه چیندی به حساب می آیند و هر گونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت شرکت ممنوع میباشد و پیگرد قانونی در پی دارد .
15. چیندی (Chindi.ir) این حق را برای خود محفوظ می دارد تا پیگیری های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کابران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق شماره ی 38481382-051 و یا ایمیل Info@Chindi.ir مراتب هرگونه سوء استفاده را اطلاع دهند.
16. چیندی (Chindi.ir) این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بصورت مستقل ، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.
17.مدیریت هر رستوران می تواند شرایط و قوانین مخصوص به خود را در صفحه ی مخصوص به رستوران به اطلاع عموم برساند. همه ی قوانین تا زمانی که در سایت (Chindi.ir) نمایش داده می شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه می شود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید.
18. مقصود از واژه ی رستوران می تواند آشپزخانه های طبخ غذا نیز باشد.
19. در بخش نظر دهی در مورد رستورانها، طرح شکایات کاربران و همچنین اظهار نظر در مورد وب سایت امکانپذیر نمی باشد و لذا خواهشمندیم نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را هر کدام از مسیر مربوط به آن و در بخش مختص به آن مطرح فرمایید.
20. در سایت (Chindi.ir) امکان اضافه کردن چند آدرس در پروفایل شما قرار داده شده است و نیازی به ایجاد چند نام کاربری نمی باشد. لذا کاربر تنها امکان انتخاب يک نام کاربري را داشته و در صورت فعاليت يک کاربر با دو اکانت، اکانت دوم حذف خواهد شد.
21. از نوشتن نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديریت سایت حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.
22. در صورت مشاهده هر گونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی و یا بي احترامي به كاربران ديگر، مديران رستوران ها و مسئولان سايت، به کاربر خاطی اخطار داده می شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد.
23. هیچ یک از کارمندان اجازه اضافه و یا کم نمودن این قوانین را نداشته و در صورت مشاهده برخورد مناسب اتخاذ خواهد شد.
24. با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت.
25.سایت چیندی از صحت مندرجات سایت خود اطمینان دارد و در صورت نارضایتی خریداران از خدمات موارد را پیگیری می نماید. امیدست با به کارگيري این قوانين و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم خدماتی درخور شان شما شهروندان عزیز ارائه نماییم؛ شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.
به اميد ساعاتی خوش در چیندی (Chindi.ir) براي شما شهروندان ایرانی.